O SPOLEČNOSTI


Vážení obchodní přátelé dovolte nám, abychom se Vám představili.
 
 
Jsme silná a úspešná evropská firma poskytující od roku 1994 inženýring, dodávky hydraulických systémů, komponentů a všestranné služby v oblasti hydrauliky pro průmyslové aplikace.
 
Sídlo naší firmy se nachází v České republice, ve městě Uherský Brod. Tady realizujeme návrhy a výrobu hydraulických agregátů a velmi úzce spolupracujeme s naším italským partnerem, firmou HANSA-TMP a našimi pobočkami HYDROMA SK, sídlící v Považské Bystrici a HIDROMA SISTEMS PL, sídlící v polském městě Czeladz.
 
Naším mottem je solidnost, pružnost v dodávkách, která je umocněna kapacitou skladu hydraulických komponent a schopností nacházet řešení v souladu s požadavky zákazníka.
Od roku 2003 je naše společnost certifikována systémem Managementu jakosti ISO 9001:2008.
 
Zdrojem prosperity a trvalého růstu jsou naši zaměstnanci, jejichž výběru a odbornému růstu věnujeme mimořádnou pozornost. Každý ze zaměstnanců je zodpovědný za spokojenost zákazníka a podílí se na růstu naší společnosti.
Každý z našich zákazníků tak získává silného a stabilního partnera, světové technologie, a tým lidí, kteří ochotně a pružně řeší jeho potřeby.

                               HYDROMA - Pomáháme zákazníkům být konkurenceschopnými!
 


 


Hlavní strana | Slovník | Newsletter | Mapa stránek
 
Helpline: +420 572 637 796 | Telefon: +420 572 637 796 | E-mail: hydroma@hydroma.cz
SEO Rozcestník