VÝROBA

 
Vyrábíme typově různé hydraulické agregáty s elektronickým ovládáním a průmyslové instalace pro všechny obory průmyslu.
Výroba a servis probíhá v moderní montážní hale a zaručuje dodržení technologických postupů z hlediska jakosti, montáže a čistoty montážního prostředí. Jednoúčelová zařízení pro montáž hydraulického šroubení, ohýbání a ohraňování trubek zaručují kvalitu montovaných hydraulických vedení.
 
Před expedicí jsou naše výrobky 100% testovány, zákazníkům poskytujeme protokol o zkouškách. Provádíme montáže našich hydraulických agregátů a hydraulických rozvodů, spouštění systémů a jejich nastavení přímo u zákazníka. Zajišťujeme garanční i mimogaranční servis.  

Obchodní zájmy firmy HYDROMA se opírají o dodávky tradičním českým a slovenským výrobcům strojů a zařízení, určených pro vnitřní trh i export. Je zřetelná tendence zvyšování exportu systémů zahraničním zákazníkům.
Náš zákazník profituje z ověřených technických řešení našich dodavatelů, nabídky širokého sortimentu provedení a mezinárodních zkušeností.
 
Široký sortiment nabídky hydraulických komponent využívají zákazníci pro komplexní dodávky a nákupy komponent "pod jednou střechou". Ekonomický růst nám umožnil další rozsáhlé investice do infrastruktury podniku a technologií. Náš informační systém nám umožňuje velmi pružně reagovat na potřeby našich zákazníků.
 


 


Hlavní strana | Slovník | Newsletter | Mapa stránek
 
Helpline: +420 572 637 796 | Telefon: +420 572 637 796 | E-mail: hydroma@hydroma.cz
SEO Rozcestník